Wianki Żona i Mąż

64,99 

Wianki Żona i Mąż to dekoracja weselna wykonana z drewna. Wymiary gabarytowe dekoracji ślubnej/weselnej to 45 x 45 x 0.5 cm. Oryginalny wygląd drewnianych wianków podkreśli wyjątkowość Waszego wesela i ślubu!

Weselne obręcze i wianki – niepowtarzalna dekoracja!

Weselne obręcze i wianki wykonane zostały z drewna brzozowego. Planując swoje przyjęcie weselne powinniście rozważyć dekorację w takim stylu. W obręcze lub wianki wkomponowaliśmy napisy Mąż, Żona, Panna Młoda, Pan Młody, Mąż&Żona, Ona&On i wiele innych. Drewniane obręcze polecamy zawieszać nad stołem Państwa Młodych, na drzwiach domostw nowożeńców, bramach kościołów i oparciach krzeseł na ślubnym kobiercu! W tym celu niezbędnym okaże się metalowy haczyk, w który wyposażona jest każda obręcz w standardzie! Montaż dekoracji nie był jeszcze tak prosty!

Zdobienie drewnianych obręczy oraz wianków.

Spora część klientów zakupione obręcze zdobi dodatkowo kompozycjami kwiatów, wstążek lub balonów! Dlatego też rekomendujemy produkowane przez nas obręcze i wianki dla Par, które chcą zadbać o najdrobniejszy szczegół podczas organizacji najważniejszego dnia na nowej drodze życia.

Obręcze na zamówienie z imionami nowożeńców!

Zaprojektujemy i wykonamy obręcze z wkomponowanymi Waszymi imionami czy datą ślubu. Specyfikowane dekoracje wymagają wcześniejszego kontaktu w celu ustalenia szczegółów. Zachęcamy do kontaktu!

Producentem dekoracji jest firma SektorCNC.