Kiedy przygotowujemy swoje przyjęcie weselne, zależy nam przede wszystkim na tym, aby było ono jak najbardziej wyjątkowe zarówno dla nas, jak i dla gości, którzy zostaną przez nas zaproszeni. W związku z tym faktem wybieramy się na różnego rodzaju targi ślubne, aby móc zapoznać się z panującymi w świecie przyjęć weselnych trendami, a także znaleźć inspirację dla wystroju sali, w której będzie odbywało się nasze przyjęcie weselne.

Plastry drewna na wesele

Jak się okazuje ostatnimi czasy bardzo popularnymi stały się plastry drewna, które wykorzystywane są jako element ozdobny sali weselnej. Dekoracje z plastrów drewna to przede wszystkim podkładki pod talerze na stole, jak i również patery na wszelkiego rodzaju słodkości. Ponadto mogą służyć one jako numerki na stołach lub uchwyty na winietki. Drewniane dekoracje na stołach nadają niepowtarzalny klimat, a także są bardzo eleganckim elementem ozdobnym stołu, dzięki czemu wybierając drewniane ozdoby możemy mieć pewność, że będą się świetnie prezentowały. Plastry drewna weselne to również pomysł na nietypową księgę gości. Może być ona dużym plastrem drewna dokładnie wyszlifowanym, na którym goście weselni będą się podpisywać markerem. Drugą propozycją na nietypową księgę gości, są małe magnesiki drewniane, na których goście mogą podpisywać się markerem, a następnie przyczepiać je do tablicy magnetycznej, która stanowić będzie właśnie księgę gości.

Drewniane ozdoby

Jak sami widzimy pomysłów na drewniane ozdoby jest naprawdę wiele. Zamiast wręczać mini upominki w postaci cukierków czy innych paczuszek dla gości weselnych, dobrym rozwiązaniem jest przygotowanie podziękowań na plastrach drewna. Jest to niewątpliwie oryginalny i rzadko spotkany sposób na gratyfikację gości weselnych, a co za tym idzie może spotkać się ze sporym uznaniem. Jeżeli dysponujemy dużymi zasobami finansowymi, możemy również winietki przygotować na drewnianych plastrach. Będzie to niewątpliwie rzadko spotkane rozwiązanie, które zaskoczy gości weselnych, a ponadto wpłynie pozytywnie na wystrój stołu.