Oryginalna dekoracja ślubna to nie tylko piękne wspomnienia z wesela, ale również pamiątka dla gości. Warto zainwestować w nietuzinkowe ozdoby weselne i sprawić, by zarówno ślub, jak i odbywające się po nim przyjęcie były niezapomnianym wydarzeniem, które zapamiętamy na długie lata.

Dlaczego warto umieścić inicjały nowożeńców na stole Państwa Młodych?

Weselne napisy drewniane można wykorzystać do oznaczenia stołu Państwa Młodych. Dzięki temu nasi goście unikną gafy i nie zajmą przypadkowo miejsc zarezerwowanych dla gospodarzy, a same inicjały można wykorzystać jako rustykalną ozdobę.

Personalizowane napisy weselne – uwiecznione na fotografiach ślubnych
Weselne inicjały pojawiające się często na przyjęciach, są świetnym urozmaiceniem i ożywieniem dla zdjęć weselnych. Można wykorzystać je jako element dekoracyjny podczas wykonywania fotografii na sali, jak i w plenerze. Kreatywny fotograf z pewnością będzie wiedział, jak wykorzystać inicjały, by ożywić weselne fotografie i ukazać na nich piękno przyjęcia zorganizowanego przez Parę Młodą.

Co zrobić z dekoracjami po weselu?

Weselne napisy drewniane czy weselne inicjały są przedmiotami uniwersalnymi – można je zachować po weselu jako pamiątkę, jednak są to produkty bardzo pożądane w sezonie ślubnym, dlatego wiele par decyduje się je oddać lub nawet odsprzedać za dobrą cenę. Inicjały można jednak wykorzystać na kolejnych imprezach – przy organizacji urodzin, wieczorów kawalerskich czy panieńskich.

Moda na dekoracje wykonana z naturalnych materiałów

Dekoracje wykonywane z naturalnych materiałów, takich jak brzozowe drewno są bardzo popularne i stanowią elementy idealnie podkreślające rustykalny, romantyczny charakter weselnych przyjęć. Świetnie komponują się z dekoracjami różnego rodzaju, pasując do każdego wnętrza. Prostota i elegancja dekoracji wykonanych z naturalnego drewna sprawia, że ekologiczne ozdoby cieszą się ogromną popularnością.