Dekoracje stołu weselnego wykonane z drewna?

Kiedy podczas planowania swojego ślubu i wesela nadejdzie czas wyboru stylu i rodzaju dekoracji, które powinny znaleźć się na stole weselnym zdajesz sobie sprawę, że to nie lada wyzwanie. Spore grono nowożeńców decyduje się na weselne dekoracje wykonane z drewna. Dobieranie drewnianych dekoracji  z pozoru jest proste, jednakże należy zwrócić szególną uwagę na to aby dekorację były w harmonii z stylem wesela. Strzałem w dziesiątkę będzie organizacja przyjęcia weselnego w rustykalnym stylu. Rustykalne wesele charakteryzują się pewnego rodzaju swojskością. Przybyli goście weselni docenią wybór wiejskiego stylu wesela. Jednego na pewno jesteśmy pewni. Wybór dekoracji drewnianych doceni każdy, ponieważ są to produkty będące w rytmie z naturą! W dobie dbania o środowisko naturalne nie pozostaniecie w tyle. Służymy pomocą w zakresie wyboru odpowiedniej dekoracji stołu weselnego.

Numery stołów weselnych – aby zaproszeni bez trudu odnaleźli swój stół!

Pierwszą podstawową dekoracją, o której powinniście pomyśleć będzie dekoracja stołu weselnego. Do takich podstawowych elementów wystroju stołu weselnego bez wątpliwości należą drewniane numery. Pierwszą propozycje, którą polecam dla małych wesel są niskie numery stołów z podstawką dostępne w naszym sklepie. Niskie numery stołów pomalujemy na wybrany przez Ciebie kolor. Zaletą niskich drewnianych numerów jest solidność wykonania. Numery są złożone z dwóch części składowych: wybranej przez Was cyfry oraz podstawki.

Kolejną równie świetną propozycją są weselne numery na stoły w sześciokątnej oprawie. Tego typu numery to nowość w naszym sklepie. Ich modernistyczny wygląd przyciągnie wzrok niejednej osoby. Cyfry wykonane są dekoracyjną czcionką i spoczywają na prostej minimalistycznej a zarazem stabilnej podstawie. Całość dekoracji prezentuje się na prawdę nadzwyczajnie.

Dodatkowo spełnimy Twoje wizje i zaprojektujemy dekorację według Twojej specyfikacji!

Drewniane dekoracje Słodkiego Stołu, Wiejskiego Stołu, Drink Baru!

W kategorii dekoracje stołu weselnego znajdziesz przede wszystkich drewniane napis zdobiące bufet, bar, szwedzkie stołu lub główne stoły weselne. Zapoznaj się z ofertą, w której posiadamy napis Słodki Stół. Tego typu ozdoba wskaże gościom weselnym stołu z wyrobami cukierniczymi, torcikami, babeczkami i wszelakimi słodkościami.

Nieodłączną częścią każdego, ale to każdego wesela są różnego rodzaju napoje alkoholowe. Sporo część par decyduje się na serwowanie pysznych drinków oraz w tym celu wynajmują doświadczonego barmana. Dlatego też drink bar należy udekorować w odpowiedni sposób. Należy zadbać o oświetlenie i dekoracje – dekoracje Drink Baru na weselnego. Tutaj wyskakujemy z mega propozycją! Drewniana dekoracja Drink Bar. Taką dekorację możesz zawiesić. Szyld Drink Bar jest widocznych z znacznych odległości.

Drewniane podkładki pod talerze w rustykalnym stylu.

W naszym sklepie znajdziesz drewniane podkładki pod zastawę weselną. Podkładki pod szklanki i wiele innych.

Jeśli nie znalazłeś drewnianej dekoracji weselnej, o której myślisz. Zdecydowanie polecamy skontaktować się z nami. Postaramy sprostać się Twoim wymaganiom. Życzymy udanych zakupów.

Producentem dekoracji jest firma SektorCNC.