Ślub to wydarzenie jedyne w swoim rodzaju, dlatego w tym dniu wszystko powinno być wyjątkowe i niepowtarzalne. Najczęściej przyszli nowożeńcy mają swoją wizję stylistyki ślubnej, którą potem skrupulatnie realizują. Obecnie coraz popularniejszym trendem jest powrót do natury, a więc wszystko co drewniane jest na topie.

Obrączki są najważniejsze

To właśnie te złote krążki, z taką starannością wybierane i grawerowane przez państwa młodych, mają być symbolem ich wiecznej miłości. Z tego względu ich prezentacja na ślubie musi być podniosła i godna. Dotychczas obrączki podawano młodej parze na specjalnych poduszeczkach, złotych talerzykach lub szkatułkach. Dziś w modzie są spersonalizowane drewniane pudełka na obrączki ślubne lub drewniane podstawki.

Dopasowane w 100%

Tak, jak obrączki pasować muszą stylem do ich właścicieli, tak do swojej zawartości pasować musi drewniane pudełko na obrączki. Decydując się na taką formę podania obrączek, narzeczeni mają do wyboru szeroki wachlarz produktów. Pudełka na obrączki ślubne różnią się wielkością, materiałem, sposobem otwierania, a także wypełnieniem. Obrączki w pudełku spoczywać mogą na świeżych kwiatach lub mchu, satynowej tkaninie lub koronce.
Dostosowaniu podlega również wieko pudełka. Może ono być zadrukowane, wycięte laserowo w wybrany wzór, wygrawerowane lub posiadać okienko. Dodatkową formą personalizacji jest możliwość zamieszczenia na pudełku imion narzeczonych oraz daty ślubu lub wybranej sentencji.

Inne drewniane pomysły

Drewniane pudełko na obrączki to nie jedyna możliwość podania obrączek na ślubie odbywającym się w stylistyce bliskości z naturą. Świetnie sprawdzą się również podstawki na obrączki rustykalne. Jest to najbardziej zbliżony do natury sposób zaprezentowania obrączek. Podstawka to idealnie docięty naturalny plaster drewna, a obrączki spoczywają w specjalnie przygotowanych zagłębieniach. Ponadto podstawki na obrączki rustykalne można dowolnie spersonalizować poprzez dodanie ozdobnego grawerunku. Tak wykonana podstawka stanowić będzie piękną pamiątkę na długie wspólne lata.