Z organizacją ślubu i wesela wiąże się wiele formalności oraz rzeczy, które po prostu są nam potrzebne, by wydarzenie to było nie tylko niezapomniane, ale też by cala oprawa wesela była piękna. Jedną z dekoracji, o której nie można zapomnieć są toppery na tort ślubny. To właśnie one sprawiają, że tort nabiera odświętnego stylu i pięknie wygląda (na żywo i na późniejszych zdjęciach).

Toppery na tort weselny – co to jest?

Toppery na tor ślubny to nic innego, jak np. laserowo wycinane cyfry, litery lub całe wyrazy, które nawiązują do tego szczególnego wydarzenia. Toppery na tort weselny są coraz bardziej popularne i zyskują ogromne zainteresowanie wśród młodych par, ponieważ są nie tylko bezpieczne (nie trzeba ich zapalać), to jeszcze pięknie się prezentują, a dodatkowo ich zaletą jest to, że można je wykorzystać kilkakrotnie. Warto też wspomnieć, że ich koszty są tak niewielkie, ze w całym ferworze weselnych przygotowań będą po prostu niezauważalne.

Różne odmiany topperów

Toppery występują w różnych rozmiarach, różnej kolorystyce i formie, a do tego wykonane są z różnych materiałów. Bardzo popularne są drewniane toppery na tort, które to pięknie prezentują się w rustykalnej, sielskiej aranżacji całego wesela. To tez ulubiony trend osób kochających ekologię, które w trakcie swojego ślubu szczególnie chcą podkreślić ten fakt. Ponadto na rynku (w zależności od producenta) dostępne są toppery wykonane są z akrylu, wspomnianego drewna, a także styropianu czy z grubego kartonu, które zwykle w torcie utrzymują się na specjalnych wykałaczkach, które po prostu wbijane są w tort.

Dziś toppery szturmem zdobywają rynek weselny, wypierając z niego tradycyjne świeczki i sztuczne ognie, które powoli wychodzą ze ślubnej mody. Świeczki i sztuczne ognie są uznawane za niepraktyczne, ponieważ spektakularny efekt, jaki dają, trwa tylko chwilę. Świeczki mogą okazać się też niebezpieczne, a wszelkiego rodzaju pozostałości po nich (odpadki lub wosk) mogą wylądować na torcie, co wygląda nieestetycznie.

Producent: SektorCNC