Toppery weselne! Piękna i naturalna dekoracja Waszego tortu weselnego.

Oferowane toppery weselne są wykonane z drewna. W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo wzorów topperów. Każda młoda para znajdzie coś dla siebie.Toppery posiadają drewniane smukłe nogi, które są zaostrzone na końcach. Montaż toppera odbywa się w łatwy sposób. Wystarczy wbić dekorację w tort weselny i od tej pory cieszyć się wyjątkowym wyglądem tortu weselnego. Wykonujemy toppery z standardowymi napisami, postaciami oraz toppery personalizowane. Na życzenie klienta toppery malujemy na wybrany kolor!

Ozdoby stołów z wyrobami cukierniczymi. Sprawdź naszą ofertę!

Poza topperami produkujemy również dekoracje stołów z wyrobami cukierniczymi tzw. słodkości dla gości! Do dekoracji zdobiących stoły z słodkościami należą drewniane dekoracje tj. obręcz słodki stół, napis słodki stół i wiele innych niecodziennych dekoracji.

Co zrobić z Topperem po weselu?

Wiele młodych małżeństw zastanawia się jak wykorzystać ponownie dekoracje, które zawsze będą przypominały ten wyjątkowy dzień. Jedną z naszych propozycji jest zachowanie dekoracji i użycie jej jako elementu wystroju donic. Toppery wśród kwiatów prezentują się naprawdę dobrze! Latem toppery możesz umieścić w swoim ogrodzie!

Producent: SektorCNC