Zachowaj niezapomniane wspomnienia w fizycznej, trwałej formie Księgi Gości!

Decydując się na weselną Księgę Gości zapewniasz swoim weselnym gościom przednią zabawę. To goście weselni wpisują Ci się na wcześniej przygotowane drewniane serca. W celu napisania życzeń lub złożenia pamiątkowych podpisów goście mogą wykorzystać permanentny marker. Po zakończeniu przyjęcia weselnego Księga Gości będzie zapełniona po brzegi ogromem życzeń kierowanych do najważniejszych osobistości w tym dniu czyli Was – Nowożeńców!

Niesamowita ozdoba mieszkania przywołująca weselne wspomnienia.

Kiedy uroczystości i impreza weselna dobiega końca spore grono osób po prostu wyrzuca dekoracje, które zostały zastosowane w czasie ceremonii i przyjęcia weselnego. Jako dostawcy drewnianych dekoracji na uroczystości związane z ślubem uważamy takie działanie za ogromny błąd. Drewniana Księga Gości z pewnością okaże się dekoracją weselną, którą możesz wykorzystać również jako ozdobę mieszkania czy domu. I co najważniejsze, z upływem lat powrócą wspomnienia. Jak wiemy wspomnienia z takich wydarzeń są bezcenne!

Solidne wykonanie i możliwość konfiguracji.

Każdą dekorację weselną wykonujemy z należytą starannością o każdy najdrobniejszy szczegół. Zatem oferowane przez sklep Księgi Gości dają szerokie spektrum konfiguracji Księgi Gości. Na zamówienie klient może wybrać rodzaj zdobienia w rogach ramy (ornamentowe narożniki) oraz kolor zdobień, kolor ramy oraz wielkość i kształt drewnianych serc. Klient ma również wpływ na kolorystykę tła Księgi Gości oraz stojaka, na którym dekoracja docelowo spoczywa.

Producentem dekoracji jest firma SektorCNC