Wieszak na krawaty

39,99 

Wieszak na krawaty został wykonany z wysokiej jakości sklejki drewnianej o grubości 1 cm. Wieszak posiada 7 miejsc na zawieszenie różnej szerokości krawatów. W wersji podstawowej wieszaki oferujemy w kolorze naturalnym (faktura drewna- sklejka). Inne wersje kolorystyczne za zapytanie. Wieszak to idealny pomysł na prezent dla mężczyzn ceniących sobie porządek oraz swoisty wystrój. Jest to doskonałe połączenie praktyczności i nietuzinkowego designu.

Niecodzienny pomysł na prezent walentynkowy?

Święto zakochanych zbliża się wielkimi krokami, a Ty nadal nie masz pojęcia czym obdarujesz swoją drugą połówkę? Otóż świetną propozycją a zarazem pomysłem jest wręczenie prezentu w postaci wyjątkowego drewnianego napisu lub dekoracji. Taki prezent na walentynki wyrazi moc uczuć jakimi darzysz najbliższą Ci osobę bez wypowiadania choćby jednego słowa. Prezenty w tej postaci mają wartość sentymentalną, ponieważ bezpośrednio kojarzą się z darczyńcą.

Kobiety cieszą prezenty od serca!

Każda kobieta chce być zaskakiwana. Wręczając swojej ukochanej szablonowe podarunki nie sprawisz, że zostaną docenione. Mimo tego, że czasami mają dużą wartość materialną. Przeważnie w takich sytuacjach sprawdzają się niecodzienne upominki, które sprawią, że Twój prezent mimo niskiej wartości materialnej będzie odebrany z niesamowitym entuzjazmem. Idąc za ciosem doskonałym prezentem mogą okazać się podarunki personalizowane, które również oferujemy.