Święta to czas spokoju, radości, wybaczania oraz, przede wszystkim, wspólnoty rodzinnej. Nasza polska, podziwiana na całym świecie, świąteczna tradycja oparta jest również o dekoracje Bożonarodzeniowe. Przyozdabiamy choinkę bombkami, łańcuchami, na stole świątecznym znajdujemy sianko, a na drzwiach wejściowych zawieszamy adwentowy wieniec. W taką atmosferę świetnie wpisują się również dekoracje wykonane z drewna.

Jakie dekoracje Bożonarodzeniowe wybrać?

Wyobraź sobie wcześniej wspomniane bombki w wykonaniu z drewna. Taka dekoracja choinki w połączeniu z drewnianymi aniołkami stworzy piękną, świąteczną kompozycję, która wzbudzi zachwyt zaproszonych gości. Równie świetnie drewno odnajduje się w wykonaniu stroików zawieszanych na drzwi (np. w postaci adwentowego wieńca), a także ozdób ściennych pokroju aniołków, czy szopki bożonarodzeniowej.

Jakie ozdoby świąteczne wybrać, aby przystroić dom, ogród czy choinkę?

W naszej ofercie znajdziesz szeroki asortyment drewnianych dekoracji, bombek choinkowych, stroików oraz elementów zawieszanych na drzwi. Ponadto dostępne będą dekoracje wiszące dedykowane na ścianę (np. motyw świąteczny zamknięty w okrągłej, drewnianej obręczy), a także ozdoby i figurki, które świetnie okraszą rozpalony kominek.

Dlaczego powinieneś wybrać drewniane dekoracje Bożonarodzeniowe?

Drewno eksploatowane z rozwagą jest odnawialnym materiałem. Oprócz oczywistych walorów ekologicznych i wizualnych, z uwagi na nieinwazyjne malowanie (bejcowanie), kompletnie nie stanowi zagrożenia dla dzieci. Potrawy świąteczne połączone z drewnianym udekorowaniem domu stworzą klimat, który z dumą nazywamy magią Świąt.

Producent: SektorCNC