O SKLEPIE EPIZODAR

Sklep EpizoDar powstał w 2018 roku. Zajmujemy się sprzedażą prezentów okolicznościowych oraz elementów dekoracyjnych. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu w produkcji wyrobów drewnianych metodą obróbki CNC. Sklep EpizoDar prowadzi sprzedaż detaliczną jednakże jesteśmy otwarci na współpracę z innymi przedsiębiorstwami jako podwykonawca. Chcesz zasięgnąć więcej informacji na temat naszej działalności? Zachęcamy do kontaktu!

NASZE PRODUKTY

Wszystkie wyroby wykonujemy od A do Z w naszym zakładzie produkcyjnym. Produkty personalizowane wymagają indywidualnego projektu, który przygotowują nasi specjaliści na życzenie klienta. Część naszych wyrobów w standardzie jest lakierowana oraz szlifowana powierzchniowo. Każdy nasz produkt poddajemy kontroli wizualnej oraz wytrzymałościowej.

DLACZEGO WYBRAĆ NASZ SKLEP

Jakimi zasadami kierujemy się?

  • Kontakt i współpraca z klientem
  • Sprawna realizacji zamówień
  • Precyzja i jakość wykonania
  • Pomysłowość i otwartość
  • Elastyczność
  • Rzetelność.

Kontakt z klientem

Naszym atutem jest kontakt z klientem. W razie jakichkolwiek pytań masz możliwość skorzystania kilku opcji kontaktu tj.telefoniczny, korespondencja mailowa bądź za pośrednictwem formularza kontaktowego. Jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku. Więcej w zakładce: KONTAKT.

Bezpieczna i sprawna płatność

Naszą domeną jest zapewnienie bezpieczeństwa procesu płatności, dlatego korzystamy z usług systemu płatniczego DotPay. Jest to gwarancja szybkiej a przede wszystkim bezpiecznej transakcji. Więcej informacji: Płatność i wysyłka

Jakość i powtarzalność wykonania

Nasze produkty cechują się wysoką jakością i powtarzalnością wykonania. Dzieje się tak z powodu zastosowania technologii CNC. Wyroby poddawane są dwukrotnej kontroli wizualnej na etapie produkcji oraz chwilę przed wysyłką. Możesz być pewien powtarzalności wykonania kiedy zdecydujesz się na zamówienie większej ilości tego samego produktu.

Szybki czas dostawy

Istotny argument przemawiający za wyborem sklepu EpizoDar. Zamówienia realizujemy niezwłocznie po zaksięgowaniu należności w przypadku kupna produktów będących na stanie magazynowym. W przypadku braku produktu, zamówienie realizowane jest w ciągu 3-4 dni roboczych. Czas realizacji zamówień produktów personalizowanych ustala się indywidualnie.

GDZIE SIĘ ZNAJDUJEMY