[ultimate_img_separator]

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Jak wykonujemy nasze dekoracje i prezenty okolicznościowe?

Nasze produkty wykonujemy głównie z wykorzystaniem technologii CNC. Większość dekoracji i podarunków okolicznościowych wykonywana jest przy użyciu frezarki lub lasera sterowanego numerycznie, co sprawia, że jesteśmy pewni jakości i powtarzalności naszej pracy. Obróbkę wykańczającą wykonujemy ręcznie.

Czy wykonujemy indywidualne projekty dekoracji i prezentów?

Wykonujemy projekty indywidualne w zakresie dekoracji weselnej, dekoracji wnętrz, szyldów reklamowych, elementów personalizowanych i wielu innych według Twojej specyfikacji. Po wykonaniu projektu przygotujemy dla Ciebie wizualizację.

Z jakich materiałów wykonujemy nasze produkty?

Nasze produkty wykonujemy głównie z drewna i materiałów drewnopochodnych takich jak: sklejka, MDF, HDF, pilśnia. Niektóre produkty wykonujemy z tworzyw sztucznych, styroduru, metali żelaznych i nieżelaznych i wielu innych.

Czy nawiążemy współpracę jako podwykonawca?

Jesteśmy chętni aby nawiązać współpracę jako podwykonawca z firmami. Napisz do nas i zapytaj o możliwość współpracy na zasadzie produkcji z wykorzystaniem technologii CNC.

Czy prowadzimy sprzedaż stacjonarną?

Sklep EpizoDar nie prowadzi sprzedaży stacjonarnej. Jednakże umożliwiamy odbiór osobisty zakupionego towaru po wcześniejszym uzgodnieniu terminu odbioru.

NIE ZNALAZŁEŚ ODPOWIEDZI?

Send Question