Epizodar jest producentem i dystrybutorem akcesoriów dla firmy i reklamy. W ofercie znajdziemy także tabliczki nagrobne różnego typu.

Najlepsza jakość

Producent dokłada starań, aby zaspokoić potrzeby klienta z zachowaniem najwyższej jakości usług. Wyroby są staranne i dokładne, a efekt końcowy zależy od oczekiwań klienta. W ofercie znajdziemy wyroby z tworzyw sztucznych, metalu, czy też drewna. Można dostosować odpowiedni wymiar, kolorystykę, a nawet metodę wykończenia.

Tabliczka nagrobna

Tabliczki nagrobne są bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia, czy pęknięcia. Tekst i grafika zamieszczona na tablicy jest dostosowana do oczekiwań klienta, tak samo jak kolory tabliczki na pomnik.
Według potrzeb można wybrać dowolne kształty i rozmiary. Taka tablica nagrobkowa jest wykonana z najwyższej jakości materiałów, jest ona zazwyczaj lekka i łatwa do montażu. Zamontowanie można przeprowadzić za pomocą kleju zakupionego w markecie budowlanym lub za pomocą wiertarki lub nakładek ozdobnych.

Wybór tablicy nagrobkowej

Tabliczki są ważnym elementem nagrobka. Wybierając tablicę, należy wziąć pod uwagę kilka kwestii. Powinna być przede wszystkim wytrzymała, ale także łatwa w czyszczeniu i utrzymaniu, a także odporna na pęknięcia i trudne warunki pogodowe. Kwestie estetyczne to kolejny aspekt, który warto wziąć pod uwagę. Można wybierać wśród wielu kształtów i rodzajów wykończenia. Jeśli nie mamy pomysłu na grafikę czy kształt, warto skorzystać z wizualizacji i rozważyć różne opcje, aby dobrać najbardziej korzystną, pasującą tablicę do wyglądu nagrobka.

Powierzchnia

Tabliczka nagrobna zazwyczaj ma matową lub lśniącą powierzchnię. Modyfikacja wybranej tablicy nie powinna stanowić większego problemu. Warto także dowiedzieć się, jak dbać i pielęgnować tablice na pomnikach, aby długo były lśniące i czyste. Unikalna wzory zapewniają efektywne wykonanie i dobranie tablicy do gustu i oczekiwań klienta. Wybór jest zatem kwestią indywidualną, a szerokie oferty zachęcają do przejrzenia dostępnych opcji.