Drewniane tabliczki informacyjne kluczem do oszczędności czasu!

Wielu z nas potrzebuje poinformować swoich klientów lub gości o istotnych problemach, zagrożeniach lub po prostu najzwyczajniej w świecie wskazać drogę. Aby nie ingerować swojego czasu na nieustanne udzielanie takich samych informacji powinniśmy zdecydować się na rozmieszczenie w zarządzanym przez siebie lokalu, firmie umieścić tabliczki informacyjne, na których zamieszczone zostaną jednoznaczne wskazówki.

Dobrze skoro już zdecydujemy się na tabliczki warto zwrócić uwagę na to aby informacja została przekazana krótko i zwięźle. Zawarcie informacji w ten sposób sprawi, że zagubiona osoba szukająca dajmy na to toalety sprawnie odnajdzie drogę bez zbędnych pytań skierowanych do personelu.

No dobrze. Wiemy już, że tablice informacyjne okazują się być niezbędnym dodatkiem wyposażenia, który spełnia rolę użytkową. Jednakże powinniśmy przywiązać również wagę do formy przekazu informacji. Mamy tu na myśli to aby tablica równie dobrze się prezentowała jak przekazywała cenne informacje. Dlatego uważamy, że świetnym wyborem będzie kupno tablic wykonywanych z drewna. Na rynku znajdziecie wiele tablic z tworzyw sztucznych, które w żaden sposób nie nadadzą wnętrzu odpowiedniego stylu. Drewniane tabliczki informacyjne dzięki strukturze drewna zostaną zauważone i docenione pod kątem wyglądu!

Jeśli padnie decyzja aby zakupić drewnianą tabliczkę warto przejrzeć ofertę sklepu EpizoDar. Bowiem w naszej ofercie znajdziecie wiele tablic informacyjnych z typowymi napisami takimi jak: Tablica Zaraz Wracam, Tablica Otwarte, Tablica Uwaga Ślisko, Tablica Magazyn, Tablica Uwaga zły pies, Tablica Zamknięte, Tablica Toaleta, Tablica Biuro, Tablica Recepcja, Tablica Rejestracja, Tablica Poczekalnia i wiele wiele innych!

Tablice informacyjne zawarte w ofercie sklepu posiadają napisy z efektem 3D. Dzieje się tak za sprawą wycięcia napisów wgłąb drewna oraz sposobu wykończenia. Klient może wybrać kolor tabliczki informacyjnej. W standardzie tabliczki wykonujemy w postarzanej wersji co oznacza przecieranie wierzchniej warstwy farby (bejcy) aż do uzyskania efektu głębi napisu. Krawędzie stają się jaśniejsze a sam napis pozostaje w kontraście w stosunku do tła tabliczki. Kolor, na który zostanie pomalowana tabliczka informacyjna klient wybiera z palety kolorów, która jest udostępniana w galerii zdjęć każdego z produktów – tabliczek informacyjnych.

Producent: SektorCNC