Ramka Family

39,99 

Ramka Family to element dekoracji wnętrz. Jest to swego rodzaju multi-rama. Świetnie prezentuje się na powierzchniach pionowych oraz meblach. Ramka posiada haczyk, dzięki któremu można ją powiesić. Największą zaletą jest to, że została wykonana z drewna.

Wieszak na krawaty

39,99 

Wieszak na krawaty został wykonany z wysokiej jakości sklejki drewnianej o grubości 1 cm. Wieszak posiada 7 miejsc na zawieszenie różnej szerokości krawatów. W wersji podstawowej wieszaki oferujemy w kolorze naturalnym (faktura drewna- sklejka). Inne wersje kolorystyczne za zapytanie. Wieszak to idealny pomysł na prezent dla mężczyzn ceniących sobie porządek oraz swoisty wystrój. Jest to doskonałe połączenie praktyczności i nietuzinkowego designu.

 

Puste ściany w Twoim mieszkaniu? Zawieś na nich naturalne dekoracje z drewna!

Wystrój ścian mieszkań i domostw jest istotną kwestią podczas ozdabiania naszych 4 ścian. Dom powinien mieć duszę, dlatego wychodzimy z ofertą różnorodnych dekoracji ściennych! Nasze dekoracje są wykonywane z naturalnego drewna lub materiałów drewnopochodnych. Kupując naturalne drewniane dekoracje dbasz o środowisko naturalne! Mając na uwadze to, że każdy nasz klient ma zróżnicowane potrzeby i odmienny gust, proponujemy dekorację zachowaną w różnym stylu! Wierzymy, że znajdziesz swoją wyjątkową dekorację ścienną.