Dekoracje drewniane do wnętrz

W tej kategorii sklepu EpizoDar znajdziesz piękne drewniane dekoracje mieszkania, które nadają każdemu domu wyjątkowy styl. Dekoracje drewniane kwalifikuje się jako produkty ekologiczne. Zadbaj o środowisko i zainteresuj się kupnem dekoracji wykonanej z naturalnego drewna. Niech puste ściany i półki meblowe zyskają nowy wygląd dzięki drewnianym dodatkom domu. Wśród oferty naszego sklepu internetowego EpizoDar znajdziesz dekoracje w różnym stylu. Sprzedajemy dekoracje ścienne, stacjonarne ozdoby mebli, wyposażenie kuchni, dekoracje jadalni, ozdoby dla salonu, dekoracje pokoju dziecięcego, drewniane zabawki, zabawki edukacyjne z drewna, wyroby metalowe dla domu,  wieszaki na ubrania, ramki familijne,

Do wyrobów dekoracyjnych pełniących funkcję użytkową należą: drewniane doniczki z sercem, dekoracyjne wieszaki na ubrania, drewniane skrzynie z sercem, świeczniki, wieszaki na krawaty, wieszak na arafatki, drewniane podkłądki pod kubek i wiele innych produktów przydatnych w każdym mieszkaniu.

Drewniane dodatki dla biura, grawerowane tabliczki, tabliczki z numerem domu

Oferujemy współpracę z firmami chcącymi wykonać swój baner firmowy lub szyld reklamowy. Wykonujemy projekty i wizualizacje szyldów reklamowych jak również wykonamy logo firmy. Materiały z jakich wykonujemy znaki firmowe (loga) to styrodur, a wierzchnia warstwa loga firmowego to pleksa. Takie połączenie nadaje trójwymiarowy wygląd wszystkim znakom firmowym.

Oczywiście wykonujemy również tabliczki z numerem domu, tabliczki z życzeniami, tabliczki z sentancją, tabliczki z podziękowaniami. Wykonamy tabliczkę z wygrawerowanym Twoim tekstem, wygrawerowanym symbolem i wiele innych. Napisz do nas i zapytaj o realizację Twoich pomysłów.

Szukasz podwykonawcy wyrobów drewnianych? Chętnie podejmiemy współpracę na wieloseryjną produkcję!

Nawiążemy współpracę na podwykonawstwo produkcji cnc elementów wykonywanych z drewna (sklejka, HDF, MDF, płyta OSB, pilśnia). Możemy wieloseryjnie wykonywać półwyroby i gotowe produkty. Oferujemy również produkcję naszych autorskich produktów po nawiązaniu współpracy z odbiorcą. Jeśli szukasz podwykonawcy to serdecznie zapraszamy do kontaktu z biurem firmy SektorCNC.