Święta Bożego NarodzeniaŚwiąteczny witraż

Święta Bożego Narodzenia w Polsce nierozerwalnie kojarzą się z barszczem, rybą po grecku oraz siankiem pod obrusem. Tradycje bożonarodzeniowe to również dekoracje, jakim poddajemy całe nasze otoczenie w poszukiwaniu świątecznej atmosfery. Przytulny, wypełniony miłością dom, świetnie będzie wyglądał w towarzystwie świątecznych ozdób wykonanych z drewna.

Jakie dekoracje bożonarodzeniowe powinieneś wybrać i dlaczego?

Dekorowanie domu w towarzystwie najmłodszych może być świetną możliwością wspólnego przeżywania przedświątecznej magii. Może się okazać, że będzie to niemal tak ekscytujące doznanie, jak otwieranie prezentów po pierwszej gwiazdce. Drzewko bożonarodzeniowe jest nieodzownym składnikiem Bożego Narodzenia, ponieważ to pod nim znajdować się będzie to, co ucieszy dzieci najbardziej. Choinka oddawać będzie świątecznego ducha, jeśli przystroisz ją w oryginalnie ozdoby choinkowe, takie jak drewniane bombki, gwiazdki oraz aniołki. Kolejnym, arcyważnym elementem jest jemioła, która zawieszona, np. nad drzwiami ma symbolizować ogólną pomyślność i szczęście, a także stanowić dobry pretekst do świątecznego buziaka. Ozdobienie ścian zewnętrznych, ale również wewnętrznych, kolorowymi lampkami dobrze współgrać będzie z dekoracją drewnianą w postaci wieńców lub dzwoneczków. Wieniec adwentowy wykonany z drewna to, z pewnością oryginalna i efektowna świąteczna ozdoba drzwi. Oprócz tego, a może przede wszystkim symbolizować ma życie wieczne, czyli cel wszystkich Chrześcijan. Drewniany mikołaj, czy skarpety zawieszone nad rozpalonym kominkiem to kolejny sposób na dodanie wnętrzu świątecznego blasku.

Dlaczego powinieneś wybrać dekoracje wykonane z materiałów ekologicznych?

Drewniane ozdoby zaprojektowane są m.in. po to, aby zminimalizować negatywny wpływ działania człowieka na środowisko w każdy możliwy sposób. Technologie stosowane w wytwórstwie produktów drewnianych mocno ograniczają lub eliminują emisje dwutlenku węgla, kadmu i ołowiu do atmosfery. Drewno eksploatowane z rozwagą jest odnawialnym materiałem. Ponadto, materiały użyte w produktach tego typu są praktycznie wolne od chemikaliów, dlatego ich użytkowanie przez najmłodszych jest absolutnie bezpieczne. Drewniane udekorowanie świątecznego domu zapewni poza tym dekoracje, które można będzie zastosować na wiele sezonów, co ma równie duże znaczenie w kontekście dbałości o środowisko. Należy pamiętać przy tym, że z drewnem, jak z winem – im starsze tym lepsze. Poprzez wybór drewnianych dekoracji kształtujemy lepszą przyszłość dla nas wszystkich.

Drewniane ozdoby bożonarodzeniowe — udekoruj dom na święta z EpizoDar.

Dekoracje tworzone z pasją są domeną naszej firmy. Połączenie ekologicznych atutów z oryginalnością wykonania zapewni efekt godny świątecznej, domowej atmosfery. W naszej ofercie znajduje się szeroki asortyment dekoracji wykonanych z drewna, takich jak drewniane bombki choinkowe, stroiki stołowe, różnego rodzaju elementy wystroju pomieszczeń oraz ozdoby zawieszane na drzwi. Ponadto, wykonujemy drewniane elementy personalizowane pod specjalne wymagania klienta. EpizoDar to solidność wykonania, oryginalny wygląd oraz proekologiczny charakter produktów. Stawiając na drewno wybierasz materiał, który zagwarantuje rodzinne przeżywanie Świąt Bożego Narodzenia w przepięknej i magicznej atmosferze.

 

Producentem dekoracji jest firma: SektorCNC